Nibmy Sağlık

nibmy-saglik

Nibmy sağlık ailesi olarak hastalarımız için sağlık hizmeti verirken bunun yanında hastalarımızın diğer taleplerini de karşılayarak farkımızı ortaya koymaktayız. Kurumumuzda hastalarımıza istinaden uygulanan ayrıcalıklı hizmetler ile birçok alanda destek sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu uygulamalar ile yerli ve yabancı hastalarımızın gerekli ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz.

Nibmy sağlık ailesi olarak hastalarımıza yönelik ayrıcalıklı hizmetlerimizden belirtecek olursak şu şekilde bir sıralama yapabiliriz:

  • Konaklama Otel Hizmetleri
  • Transporter Hizmetleri
  • Çeviri Hizmetleri
  • Tedavi Hizmetleri
  • Şehir Turları Hizmetleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi hastalarımıza tanınan birbirinden farklı hizmetler ile yerli ve yabancı hastalarımızın taleplerine karşılık hizmetlerimizi sunmaktayız.

Nibmy Sağlık ailesi olarak ayrıcalıklı hizmetlerimizle farkımızı ortaya koyarken yerli ve yabancı hastalarımızın Ankara dışında olmaları durumunda güvenli hizmetlerimiz ile güvenli konaklama hizmeti sağlayarak konforlu ve rahat bir şekilde dinlenebilmeleri için çalışmaktayız. Bu durumda konaklama ve otel hizmetimizde hastalarımızı ve yakınlarını kapsayacak şekilde bir konaklama hizmeti ile hastalarımızın kendilerine refakat eden hasta yakınları ile konaklamalarını sağlamaktayız.

Transporter hizmetimizi belirtecek olursak kritik ve ağır yoğun bakım durumlarında hastalarımızın nakilleri için dakikalarla yarışılan anlarda helikopter ile transporter hizmeti sağlayarak hastalarımızın hayati önem arz eden bu anlarda nakil işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu durumda hasta kesintisiz bir şekilde yoğun bakım gözetimi altında transfer yapılacak hastaneye en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Hastalarımızın hayati tehlike ve yüksek riskli durumlarda en donanımlı şekilde hava yolculuğu yapılan durumlarda hayat kurtaran tecrübeli ekibimizle yoğun bakım tedbirlerini almaktayız.

Nibmy Sağlık ailesi olarak çeviri hizmetlerimiz ile hastaneler başta olacak şekilde birçok sağlık merkezi, medikal üretimle ve medikal ticaretle ilgilenen şirketleri de kapsayacak şekilde sağlık sektörü ile bağlantısı bulunan kurumlar çeşitli şekillerde çeviri ihtiyacında bulunmaktadır. Bu noktada bizler alanında uzman ve medikal çeviri konusunda gerekli yetkinlikleri bulunan personellerce çeviri yapılarak hizmet verilmektedir. Medikal çeviri konusunda yeterli deneyime ve bilgi birikimine sahip alanında uzman kişilerce yapılması gereken ciddi bir konudur.

Medikal çeviri hizmetiyle de donanımlı bir hizmet verirken önemli bir etken olan tıbbi terminoloji Latince temelinde olduğu için medikal çeviri konusunda hakimiyet bakımından Latince terimlere ve tıbbi bilgiye de sahip olmak önem arz eden bir durumdur.

Bunun yanı sıra uzman doktorlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile Nibmy Sağlık olarak hastalarımızın tedavi süreçlerini en doğru ve donanımlı bir şekilde muayeneler ve testler ile sağlamaktayız. Hastalarımızın rahatsızlıkları göz önünde bulundurularak birçok alanda hizmet vererek alanında uzman doktorlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile sağlığınız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Son olarak hastalarımıza tanınan şehir turları ayrıcalığından bahsedecek olursak hastalarımızın Türkiye’de tedavilerine devam ettiği süre boyunca veya tedavilerini tamamladıklarında yakınlarıyla birlikte gezerek, farklı kültürlere tanıklık ederek ve alışveriş keyfi ile sizlere şehir turları hizmetini sağlamaktan büyük keyif duymaktayız. Nibmy Sağlık ailesi olarak hastalarımıza özel araçlarımız ve tercümanlarımız ile şehir turu, kültürel geziler, restoran ve mağaza gezisi, tiyatro, müze ve şehrin yerleşim alanlarını keşfetmek gibi günlük veya haftalık istediğiniz şekilde program oluşturarak tatil danışmanlarımızın hastalarımıza özel oluşturdukları seçeneklerle tatil danışmanlığı yaparak en güvenli ve ekonomik şekilde yardımcı olmaktayız.

Hemen Ara