Üroloji

Üroloji

Üroloji Kliniğimizde kliniğimizde gerçekleştirilen altyapı ve donanım işlemleri üst düzey teknik yeterlilik, uzman bir sağlık çalışanı kadrosu ve sağlık sektöründeki geniş tanınırlık potansiyeliyle karakterizedir.

Üroloji Kliniği’mizde sağlık hizmetlerinin gerektirdiği  tüm inceleme ve teknikler detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Üroloji Kliniğimiz dahilinde hayata geçirilen tüm prosedürler sağlam bir altyapı ve donanım temellerine dayandırılmaktadır. Koru Ankara Hastanesi Üroloji Kliniği’miz yaşanabilecek her tıbbi sorunda acil müdahale gerçekleştirilebilirecek şekilde donatılmıştır. Üroloji Kliniği bünyesinde bulunan kaynaklar, anında kullanıma hazır hale getirilerek bu anlamda dışarıya bağımlılığı minimalize etmekte ve ürolojik şikayetler dahilinde sorun yaşayan hastaların yaşadıkları sıkıntılara olabilecek en kısa süre içerisinde cevap vermektedir.

Üroloji Kliniği Teknik Altyapı

Tanı ve teşhis süreçlerinde oldukça önemli belirteçlerden olan görüntüleme teknikleri, üroloji sorunu olan hastaların tedavi sürecinde büyük bir önem arz etmektedir. Doğru görüntüleme tekniklerinin ve cihazlarının kullanılmaması zincirleme olarak yanlış ya da eksik teşhise ve bunun beraberinde gelen yanlış tedavilere neden olabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için son teknoloji cihazların kullanımı ve elde edilen bulguların da her biri alanında uzman bir ekip tarafından dikkatle incelenmesi gerekmektedir.  Bu anlamda kliniğimizin bünyesinde bulunan her türlü teknolojik alt yapı ürünü ve uzman sağlık personeli doğru bir tanı ve teşhis süreci için özveriyle çalışmaktadır.

Üroloji Hastalıklarının Tedavis Süreçleri 

Herhangi bir sağlık kurumu ya da kuruluşundan beklenen en önemli servis koşulu, sağladığı izole ve hijyenik ortamdır. Zira, üroloji bünyesinde bulunan pek çok hastalık idrar yollarını içeren enfeksiyon bulgularıyla ilişkilendirilmektedir. Bu hastalıklar direkt olarak ortam hijyen standartlarıyla belirleniyor olmasa da ilerleyen zamanda hastalığın tedavi sürecini etkilemekte ve birçok önlem gerektirmektedir.  Ürloji Kliniğimiz, sağladığı yüzde yüz izole ve steril ortamda ürolojik sistem bozukluklarıyla birlikte gözlemlenmeye açık olan enfeksiyonların önüne geçmeyi sağlamaktadır.

Hemen Ara